Urządzenia do cięcia styropianu

Wysyłka natychmiast! *Zamówienia złożone do godz. 12:00 wysyłamy tego samego dnia (dni robocze). Gilotyna jest u Ciebie w dniu następnym. Płacisz u kuriera gotówką, lub kartą.

Oferta promocyjna dla osób prywatnych "Taniej z paragonem"

W tej cenie nie znajdziesz urządzenia w takiej klasie! Promocja "Taniej z paragonem" trwa do wyczerpania limitu. Spiesz się!

(jeśli chcesz kupić na firmę przejdź do oferty z pełną fakturą VAT.)


Maszyna do cięcia styropianu za 699zł

Gilotyna do styropianu
Smart

Najbardziej budżetowa, szybkotnąca gilotyna do styropianu. Najczęstrzy wybór podczas budowy metodą gospodarczą.

Cena: 699 zł

taniej o 100zł
Dostępna - Wysyłka 26zł

Zamów na jutro*

Maszyna do cięcia styropianu za 699zł

Gilotyna do styropianu
Smart.XL

Najbardziej uniwersalna. Glotyna do styropianu z dodatkową opcją cięcia płyt z grubości. Model sprawdzony i doceniany od 6 lat.

Cena: 799 zł

taniej o 100zł
Dostępna - Wysyłka 26zł

Zamów na jutro*

Maszyna do cięcia styropianu za 699zł

Gilotyna do styropianu
Smart.Max

Największa - Jest to powiększona wersja gilotyny XL. Max. szerokość cięcia to 138cm! Przeznaczona do płyt typu Styrodur i XPS.

Cena: 1055 zł

taniej o 100zł
Dostępna - Wysyłka 26zł

Zamów na jutro*

drut do cięcia styropianu

2szt. drutu KANTHAL
do Gilotyn Smart

Specjalny drut ze stopu żelaza i chromu z dodatkiem glinu i kobaltu.

Cena: 40 zł za 2szt.

Dostępny - Wysyłka GRATIS!

Zamów na jutro*

przecinarka do styropianu

Ramy tnące do Gilotyn
Smart

Kompletne ramy tnące. Do samodzielnej wymiany / naprawy.

Na zamówienie

Wysyłamy szybko.

537 300 424

zasilacz do cięcia styropianu

Transformator do Gilotyn
Smart

Dedykowany transformator do pracy z drutem kanthal przy przecinaniu styropianu.

Cena: 265 zł

Dostępny. Wysyłka GRATIS!

Zamów na jutro*


Poznaj nasze urządzenie do cięcia styropianu


Gilotyna Smart

Najbardziej budżetowa, szybkotnąca maszyna do cięcia styropianu. Najczęstrzy wybór podczas budowy metodą gospodarczą.

Gilotyna Smart.XL

Najbardziej uniwersalna. Maszyna do cięcia styropianu z dodatkową opcją cięcia płyt z grubości. Model sprawdzony i doceniany od 6 lat.

Gilotyna Smart.Max

Największa - Jest to powiększona wersja gilotyny XL. Max. szerokość cięcia to 138cm! Przeznaczona do płyt typu Styrodur i XPS.

Drut kanthal

Drut KANTHAL D, ze specjalnego stopu metalu (69% Fe, 22% Cr, 5,8% Al, 3% Zn, Si). W gilotynach Smart należy stosować wyłącznie ten typ drutu.

Transformatory

Dedykowany transformator do pracy z drutem kanthal przy przecinaniu styropianu. Przydatny do budowy własnej przecinarki do styropianu.

Części zamienne

Kompletne ramy tnące do naszych urządzeń do cięcia styropianu. Do samodzielnej wymiany, lub naprawy gilotyny do cięcia styropianu.

Najszybsza dostawa

*Zamówienia złożone do godz. 12:00 wysyłamy tego samego dnia (dni robocze). Gilotyna jest u Ciebie w dniu następnym. Płacisz u kuriera gotówką, lub kartą.

Serwis

7 lat na rynku - Realizacja Dor-to-Dor - Uczciwe ceny serwisu - Rzetelność

Oznaczenie CE / WE

Posiadamy Operat Techniczny wydany przez Naczelną Organizację Techniczną, dzięki czemu w produkcji maszyn, części maszyn i urządzeń do wbudowania w inne maszyny, oznaczamy nasze wyroby znakiem CE i WE zgodnie z przepisami UE.

Perfekt-System
58-500 Jelenia Góra
Dolnośląskie, Poland
Tel: 537 300 424
Email

perfekt[malpa]biznespoczta.pl

© Perfekt-System 2012 - 2019

Literacki tekst dla wyszukiwarek i pozycjonującego boota: Gilotyna do styropianu służy do cięcia styropianu i jest fenomenalny, a jego efektywność docenią wszyscy. Wiele osób potwierdza, że dotychczas nie wymyślono równie dobrego urządzenia, bo uczyniono wszystko, by w ofercie pojawił się produkt, który sprosta gustom nawet najbardziej wybrednych klientów. Gilotyna do styropianu jest rewolucyjnym sprzętem na polskim rynku, który zwrócił uwagę recenzentów. Jak wiadomo Urządzenie do cięcia styropianu to ważny produkt i warto wybrać ten najlepszy, a ten sprzęt jest efektem pracy wielu ekspertów. Wiele osób mówi, że cięcie styropianu nie dla każdego jest takie oczywiste. Stąd w naszej ofercie znalazł się Gilotyna do styropianu, który idealnie nadaje się do cięcia styropianu, a opinie w internecie potwierdzają, że jest doskonalszy w porównaniu do innych towarów. Teraz cięcie styropianu stanie się bardziej nowoczesne, co dostrzegą też inne osoby. Bezsprzecznie jest to jeden z najlepiej ocenianych towarów w ofercie sklepu i proponujemy go każdemu, kto szanuje zmiany na rynku technologii. Maszyna do cięcia styropianu jest rewolucyjnym sprzętem na naszym rynku, który zwrócił już uwagę wielu osób. Wszyscy wiemy, że Urządzenie do cięcia styropianu to produkt specyficzny i powinien być dobrej jakości, dlatego pojawił się sprzęt, który znacznie różni się od innych.